Hledáme kandidáta na tuto pozici:

Autoelektrikář - opravář

Kde: Klopina

Požadavky:

  • Výučný list v oboru autoelektrikář
  • Schopnost číst a interpretovat technickou dokumentaci a schémata
  • Manuální zručnost a technické myšlení
  • Pečlivost a důslednost při práci
  • Schopnost samostatně řešit problémy
  • Komunikativnost a schopnost spolupracovat v týmu
  • Řidičský průkaz: Skupina B, případně vyšší skupiny výhodou

Náplň práce:

  • Diagnostika a oprava elektrických a elektronických systémů automobilů, včetně řídících jednotek, senzorů, osvětlení, startovacích systémů a dalších elektrických součástek
  • Provádění údržby a kontrol elektrických systémů vozidel
  • Diagnostika závad pomocí diagnostických přístrojů a softwaru
  • Spolupráce s ostatními mechaniky při komplexních opravách vozidel
  • Zajišťování správného fungování všech elektronických systémů vozidel dle technických norem a předpisů
  • Vedení dokumentace k prováděným opravám a údržbám

Nabízíme Vám:

  • Stabilní pracovní pozice v rozvíjející se firmě
  • Příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • Práce na HPP
  • Mzdové ohodnocení od 26.000,- Kč do 28.000,- Kč odpovídající Vašim dovednostem o svěřené pozici
  • Kromě standartních benefitů jako je 5 týdnů dovolené poskytujeme po zapracování příspěvek 4 000,- Kč/rok na wellness pobyty , masáže či dioptrické brýle (od 1.1.2024), příspěvek na penzijní pojištění 1200,- Kč/měsíc (po odpracovaných 12 měsících), stravenkový bonus 110,- Kč/den (okamžitě). Nabízíme Vám odborný růst a profesní zařazení ve firmě s vysokými cíli a odpovědnou firemní kulturou
  • Místo výkonu práce - Klopina, nástup možný okamžitě

Nabídku práce včetně profesního životopisu a kontaktních údajů zasílejte výhradně e-mailem:

kariera@usovsko.cz

Případné doplňující dotazy k nabízené pozici kontaktujte naši společnost na tel. čísle:

583 484 123 | 602 363 413